Szerdán Z elrepült, Gábor a reptérről hazafelé autót szerelt. Most működik, remélem fog is még sokáig.
Vilmus 4 hónapos lett! Megtanult berregni, egész nap mosolyogva köpköd, bugyborékol.
Csütörtökön sejehajj, délelőtt sétálni indultunk, de nem mentünk, mert Lulus rácsapta a hüvelykujjára a motorháztetőt, miután G ellenőrizte, hogy maradt-e hűtővíz tegnapról. (G: azt tudni kell, hogy az autónknak gázrugós a motorháztetője, tehát nem kell kitámasztani, így miután végeztem az ellenőrzéssel, Lulukám az autó mellett állva kérdezte, hogy lehajthatja-e, de válaszra már nem volt időm, mert csukta is erőlködve, amíg a gázrugók tolódtak össze, egy darabig még tartottak -ilyenkor kell izmozni, aztán amikor túl vannak a holtponton, akkor húznak és lecsapódik a tető, mint egy egérfogó... Lulu hosszú másodpercekig fogságban volt az ujjánál fogva, ugyanis tökéletesen becsukta a tetőt, a kocsi meg már zárva volt, így elő kellett keresnem a kulcsot 10 zsebem valamelyikéből, nyitni a kocsit, aztán nyitni a motorháztetőt. Mindezalatt oltári visítás, Lujza a fájdalomtól, Rozi az ijedtségtől. Ma sem fiatalodtam.) Semmi baj, a gyerekujjak mindent kibírnak.
| Jó éjt! |


Örülök. Kérünk több képet valahogy. És irtó mókás látni Gábort "négyhónapos kivitelben és lányban" - berregve a szőnyegen. :-) Nagyon őt mintázza.
VálaszTörlésEzer puszi nektek!!
mennyivel jobb volt lovaskocsival járni...
VálaszTörlésnem volt gázrugó, legföllebb lórugó
A lányok tündériek, Lulus pedig egyenesen olyan, mint egy kis hercegnő a balettes képeken! Ha nem vigyáztok hamarosan le is hagy titeket a norvég nyelvtudásban ha máris bedobtátok a mélyvízbe:))
VálaszTörlésÖrülök, hogy alakulnak a dolgok és mostmár úgy tűnik jól is érzitek magatokat!:)
Ujjakra és minden egyébre vigyázni! Sok puszi!
milyen szépen ül Lulu a baletton! kis mese tetszett az elején..morzsákkal:) sok puszi
VálaszTörlés