Érdekes volt, mintha rég nem látott barátokhoz mentünk volna. Pedig 2 hónapja, ha ismerjük egymást a netről, persze akad néhány közös szál, de akkor is.
Másnap első környékbeli magyar találkozó, nehogy már azt higgyük, hogy Norvégiában vagyunk. Persze erre az eseményről is Cyber-éktől szereztünk tudomást tegnap evés közben. Kb. 12-16 magyar spontán egy kupacban ki-ki a maga norvég vagy magyar párjával. Iszonyatos információ áramlás zajlott evés közben. Annyi, hogy már nem is emlékszem semmire, még jó hogy van facebook, mert így este el tudtam olvasni mi történt velem J
Szóval a hétvége nem volt unalmas!
Apropó, még egy házat is megnéztünk vasárnap délelőtt, ami nagyon klassz, nagyon szép, de annyira kívül esik a várostól, hogy kizárólag autóval lehet csak elindulni bárhová. Az meg nem előny. Viszont más kiadó lakás nem jelentkezett még vissza, hogy megnézhetnénk…
Egyenlőre még várunk, amíg bírjuk idegekkel itt a tyúkólban, ami egyébként marha jó lenne, ha nyaralásról lenne szó. De ez most nem az. Nagyon nem.
Egyenlőre még várunk, amíg bírjuk idegekkel itt a tyúkólban, ami egyébként marha jó lenne, ha nyaralásról lenne szó. De ez most nem az. Nagyon nem.
Az első hétköznapjaink nagyon sűrűek, így most nem hiszem, hogy lesz időm írni. Amint van nagyobb változás, pl. albérlet, jelentkezünk.
Ja, Cyberéknek köszönhetően komfortosítottuk tyúkólunkat, így a gyerekek már tudnak "indoor" fürödni.
Addig pedig légyszi mindenki küldje a pozitív energiákat Lucának, hogy bírja ezt az átmenetet idegekkel, mert ez nem feleségnek és anyának való szituáció.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése