Rozinka menetrendszerint 6.26-kor kikászálódik a kuckójából a koromsötét ellenére is. Hiába próbálta a padlóra lógatni aprócska mezítlábát, minden irányban táskára vagy zacskóra lépett. (A címet szolgáltató mondat ekkor született.) Igazából nincs nagy rendetlenség, csak megtelt minden sarok. Meg a hócipőm. Bár az képtelenség, hiszen egyelőre nincs is nekem hócipőm.
A lakásnézegetés tegnap jól végződött, a fickó, akivel beszélgettünk 1 órát a kiadandó kégliben, ki is adná nekünk a folyóparti, 2007-ben épült, szipiszupi konyhával rendelkező, bútorozott, helyes kis lakását.
Egy csak a baj: 2012. januártól. Az meg majdnem 80 nap. Azt meg ugye Willy Fog kalandjaiból is rég tudjuk, hogy annyi idő alatt meg lehet kerülni a Földet.
No de én tovább már nem sokat mennék, ha nem muszáj. Átmeneti (rémes!utálom az átmeneti, meg ideiglenes, meg eseti, és főleg esetleges megoldásokat) lehetőségek kerestetnek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése