2013. október 1., kedd

Almafesztivál

Azanyját neki! Hiszen már október van! Elmaradtunk, mint a borravaló.
Hogy május óta mennyi minden történt, azt most nem fogom leírni, mert keveseteknek van annyi ideje, hogy végigolvassa, így most csak egy rövid filmet hoztunk a lányokkal Gvarv nevű városból, ahol szombaton tartották a rendhagyó almafesztivált. Kirakodóvásárral, zenével, szórakozással....
Vilma is büszkén üdvözöl mindenkit, immáron ő is óvodából. Így hát a teljes gyermekflottánk közintézéményesült :)