És ezennel gratulálok, utolértem önmagam. Mondják ami késik, az nem múlik, és erről a tavasz is hasonlóképpen gondolkodik. Hát ennek örültünk a hétvégén. A hó olvad, a víz patakzik, rügy fakad és mindenfelől érkeznek a madarak. Reggelente már sirály vinyításra ébredünk, vacsoránál pedig Napfény a vendégünk.
Mindemellett lázas munkakeresésben vagyok, mert az új tulajdonos -a többiekkel együtt- engem is kidobott. Így hát idén tesztelem a norvég szociális hálót, de eddig csak elismerni tudom a kék keresztes zászlót.
Éhezni így sem fog a népem, de azér' be kéne fogni pár új lovat a réten!
Ave!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése