2012. október 7., vasárnap

Itt van az ősz

A Nap még bőszen szórja sugarait, de érzi a táj, hogy hamarosan beköszönt a nyugalom, a pihenés időszaka. Csodás színek és fények. Beszéljenek a képek :)

Betermeltük a tüzifát



Minek ide golyóstoll?

Ha van sirály is.



Nem csak a mesében létezik....vagy mi vagyunk a mesében?

Vilma csak jár és jár és jár :)


Hétvégén sem tudunk elszakadni az ovitól. Itt van két jó fa,
melyek között kifeszíthetjük az egyensúlyozós játékunkat.


Lujza jár hegedűre igen, de aztán itthon tovább is adja a tudását :)



Első számú kísérlet: Banán aszalás


Megkezdjük túránkat. Elhagyjuk a kertet a hátsó bejáraton


Lulu bemutatta az iskolásokkal épített kunyhót az erdő mélyén




Ma csak ennyi jutott vacsorára

Makréla




Na ez az, amit én (G) TEREGETŐnek hívok








Zárásként egy kis gasztronómia.
Először is a múlt héten Luca készített nagyon finom nyers ebédet. Nem emlékszem mi volt benne, de optikailag is szuper:




Következő felvonás az a mai rögtönzés eredménye. Húgomékkal nem sikerült elegendő halat fogni, így át kellett programozni a vacsorát. Gofrit ettünk, de nem akármivel: édes-kesudiós-padlizsánkrémmel. Nagyon tutti lett ez is (tudom, elfelejtettem, legközelebb nem teszek fém kanalat a padlizsán közelébe...):


Végül néhány sor a banán aszalásról. A lényeg nem a banán, hanem az aszalás. Beruháztam egy emeletes aszaló tálca toronyba. Az a jó benne, hogy úgy lehet az aszalás utján tartósítani az ételeket (zöldség, csümölcs, gomba, akár húsok), hogy azok nem vesztik el az értékes mindenféléjüket, ami bennük van.
Főzés esetén -nagyjából 50 fok felett- a meleg hatására minden érték elszáll belőlük, de az aszalás során a hőmérséklet nem nagyobb 45 foknál, így csak a nedvesség távozik. Igaz kissé időigényesebb, de mi meg nem rohanunk sehová :) Most egy szelet banánt vágtam fel vékony karikákra próba képpen és 12 órán át aszaltam őket. Nagy meglepetésemre sokkal intenzívebb lett a végén az illata és az íze is, mint eredeti állapotában. Ez már nem fog bebarulni holnapra, se holnap utánra... Gondolom nehéz elképzelni, de amikor megrázom a tálat csörögnek a banán tallérok. Ez most csak kísérlet volt, de működik így következő körben raktárkészletre fogok rámenni :) Tökéletes édesség kicsiknek és nagyoknak, bármikor!



2 megjegyzés:

  1. nagyon jó képek, egyre szebb a blog:)

    VálaszTörlés
  2. Hogy híjják ezt a gyümölcs aszaló tornyot norvégul? Hol lehet ilyet beszerezni? Érdekel a téma...

    VálaszTörlés