2012. december 28., péntek

Semmi extra, csak szép

Tegnap gyönyörű napos időre ébredt Norvégia nagy része. Már ahol felkel a Nap...
A reggeli fényjáték okozta tobzódást nem gondoltam, hogy fogja még tetézni valami.
Erre munkából indulván akkora Holdat láttam kelni a fák mögül, hogy majdnem megijedtem.
Gyönyörű nap volt! Pedig semmi extra nem történt... :)

Jó reggelt emberek!










Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése