2012. július 30., hétfő

Ezer arcú táj minden négyzetméteren

Szombaton esett. Ahhoz meg elég magyarok vagyunk, hogyha nem muszály, akkor nem megyünk ki ilyen időben. Esetleg kocsikázni...
Vasárnap megint pompás idő. Amíg Máté Forma egyezett, addig én futkároztam egy közeli hegyen, ahol már elég sokszor jártam. De most egy elhagyottabb úton mentem a csúcs felé. Hát erre belebotlottam Skien városunk egyik víztárolójába. Ittam is egy jót! Az a jó ebben a vidékben, hogy nem kell vizet vinnem magammal, mert mindenhonnan az folyik :)
Formaegy után tekertünk egy nem rövidet. A tervezett 14 km-es túrából úgy lett 35, hogy elnéztem a térképen a léptéket... Azért így is élveztük és megint sok olyan helyet láttunk amiről nem tudjuk elképzelni hogyan alakult ki. Oké hogy volt ez a jégkorszak, de akkor is!

Na jó éjt és éljenek az olimpikonjaink!






1 megjegyzés:

  1. Csókollak benneteket! Minden tekintetben jó helyet választottatok! Végig néztem az összes képet, már mint a Magyari család hétköznapjait. Igazán csak bátrak vagytok. Reményt keltőbb ez, mint itt erre fele. Bár minden tekintetben hidegebb. Ti vittetek oda lelket is.

    VálaszTörlés