2012. augusztus 17., péntek

Varja a köbön

Akkor most onnan folytatom, hogy megérkeztek a lányok is. Hazulról otthon jöttek ha egész pontosan akarok fogalmazni. Jó végre megint együtt!
Kb másfél hét volt iskola kezdésig. A legfőbb feladatunk pedig a "költözés új helyre" volt.

Na de akkor hova???

1. Opció: Korábban már jártunk egy apró szigeten az Eidanger fjord közepén, ahol kb 400 ember él. 2 négyzetkilométer és 1000 méterre van a szárazföld. Komp 40 percenként és nincs bolt. Olyan mint egy nagy kemping, csak sátrak helyett házak vannak. Viszont ami a legjobb, hogy montessori iskola és ovi az van.

2. Opció: közel a már megszokott helyünkhöz egy farmház. Óriási kerttel, gyümölcsfákkal, szomszédban legelésző tehenekkel. Rozi maradhatna a megszokott kedves kis oviba, Lujza pedig egy hagyományos iskolába járhatna, hagyományos módon, ahogy annak idején azt mi is tettük.

Lányok érkezése utáni napon azonnal megmutattam nekik is a farmot, aminek lenyűgöző környezete van és a mindennapjaink sem változnának meg gyökerestül.






Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése