Ez volt a terv.
Viszont reggel megbukott a mondás, miszerint gyakorlat teszi a mestert :)
![]() |
| Érkezik a felmentő sereg :) |
![]() |
| Ez is egy fajta párhuzamos parkolás. Nem de? |
![]() |
| A bácsi nem vallási okokból térdepel... |
![]() |
| Látjátok ott az ovi. Most reggel 8-kor ennyi fény van. |
Lujzikám csak ennyit mondott hátulról: "Hú papa, nem tudom, hogy így jó lesz-e"
Így besétáltunk onnan, leadtam Lujzit én meg kértem Liv óvónénit meg, hogy szóljon a traktoros embernek, mert rossz helyen állok. A traktoros egyébként a helyi gazdaság embere, ő szokta erről a kis földútról eltolni a havat. Most mindjárt indulok az oviba, remélem nem játszom el mégegyszer, annyira nem volt jó móka.
Lehet, hogy ezentúl csak a Mamának engedi majd, hogy oviba hozza :)
Én meg veszek magamnak egy traktort!




Most akkor erre nem mondhatjuk, hogy "tipikus nő"? ;)
VálaszTörlés