2012. február 2., csütörtök

Ovi Offroad 2012

Ma reggel pihenő napot kaptam, ami azt jelenti, hogy én vittem korán (fél 8ra) Lujzit oviba, aztán rohanok érte, hogy fél 5 előtt odaérjek.

Ez volt a terv.

Viszont reggel megbukott a mondás, miszerint gyakorlat teszi a mestert :)

Érkezik a felmentő sereg :)

Ez is egy fajta párhuzamos parkolás. Nem de?

A bácsi nem vallási okokból térdepel...

Látjátok ott az ovi. Most reggel 8-kor ennyi fény van.
Nem igazán tudom megmondani mi történt, egyszerűen lecsúsztam az ovihoz vezető kis földútnak a széléről. Bele az árokba. Jó mély hóba. Pedig elég lassan mentem, kb tízzel. Egy darabig próbáltam kicsalogatni a kocsit, de hiába a négykerék meghajtás, nem eresztett a hó.

Lujzikám csak ennyit mondott hátulról: "Hú papa, nem tudom, hogy így jó lesz-e"

Így besétáltunk onnan, leadtam Lujzit én meg kértem  Liv óvónénit meg, hogy szóljon a traktoros embernek, mert rossz helyen állok. A traktoros egyébként a helyi gazdaság embere, ő szokta erről a kis földútról eltolni a havat. Most mindjárt indulok az oviba, remélem nem játszom el mégegyszer, annyira nem volt jó móka.

Lehet, hogy ezentúl csak a Mamának engedi majd, hogy oviba hozza :)

Én meg veszek magamnak egy traktort!

1 megjegyzés: