Hogy május óta mennyi minden történt, azt most nem fogom leírni, mert keveseteknek van annyi ideje, hogy végigolvassa, így most csak egy rövid filmet hoztunk a lányokkal Gvarv nevű városból, ahol szombaton tartották a rendhagyó almafesztivált. Kirakodóvásárral, zenével, szórakozással....
Vilma is büszkén üdvözöl mindenkit, immáron ő is óvodából. Így hát a teljes gyermekflottánk közintézéményesült :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése